news
15 lat ARTEGO POLSKA z naszym udziałem

17.02.2020
Ponad 300 zaproszonych gości, eleganckie stroje, piękni ludzie i wystrój rodem z Hollywood- tak w skrócie wyglądała gala Artego Stars 2020 z okazji 15-lecia marki w Polsce. Imprezę poprowadził Rafał Brzozowski, który podgrzał atmosferę swoim wokalem. Zespół PECTUS - Ambasadorzy marki - udowodnili podczas występu jak bardzo im jest bliskie Artego. To był z pewnością niezapomniany wieczór, o którym będą przypominać specjalnie zaprojektowane na tą uroczystość statuetki rozdane podczas gali.

Sylwestrowa noc pełna wrażeń

16.01.2020
Sylwestrowa noc dla Zespołu PECTUS była czasem wytężonej pracy. Po całodziennych próbach do telewizyjnej imprezy z TVN na Placu Bankowym, Bracia Szczepanikowie znakomicie zaprezentowali się w kilku przebojach, by zaraz potem pomknąć do Bydgoszczy i tam zagrać duży, multimedialny koncert. Bo przecież "Najlepiej być w podróży"...

Świąteczne wydarzenia muzyczne

02.01.2020
Jak każdego roku, tak i na końcówce 2019, Zespół PECTUS brał udział w telewizyjnych świątecznych wydarzeniach. Było zatem i kolędowanie i udział w świątecznych edycjach teleturniejów.

"Jak poślubić milionera?" z naszym udziałem

09.12.2019
"Głowę noś do góry" - utwór z najnowszej płyty, wykonany wspólnie z Kasią Cerekwicką zapowiada komedię romantyczną "Jak poślubić milionera?". Film 29 listopada trafił do kin w całej Polsce, a wraz z nim nasz utwór. "Głowę noś do góry" - teledysk

"Kobiety/Wojciech Młynarski" - premiera nowej płyty

08.11.2019
Nasze nowe muzyczne dziecko - płyta "Kobiety/Wojciech Młynarski" właśnie ujrzała światło dzienne i trafiła na półki sklepów muzycznych w całej Polsce. Jest też już dostępna w sklepach internetowych, a także w digitalu - użytkownicy Spotify, Apple Music i iTunes już ją mają w swoich bibliotekach.

<< < 1 2 3 4 5
...
59 > >>
PECTUS “KOBIETY/WOJCIECH MŁYNARSKI”

POBIERZ

Oficjalna strona zespołu PECTUS