BIG STAR sponsorem płyty PECTUS "Kobiety"

Premiera płyty 13 listopada 2015

 

więcej >>

Sezon koncertowy w pełni!

Za nami już połowa wakacji, więc sezon koncertowy w pełni.

 

PECTUS feat. URSZULA DUDZIAK

Monika Kuszyńska śpiewa na płycie "Kobiety"

Na nasz album zaprosiliśmy dziesięć wyjątkowych Artystek. Nie mogło zabraknąć także Moniki Kuszyńskiej.

 

więcej >>

Odwiedziła nas Maryla Rodowicz

Rozpoczęliśmy drugi etap prac nad naszą jubileuszową płytą. Nasze studio odwiedziła dziś Maryla Rodowicz:)))

 

PECTUS feat. KAYAH

Premiera płyty PECTUS "Kobiety" 6 listopada 2015, a na niej 10 duetów z wybitnymi polskimi wokalistkami.

 

więcej >>

"Czy ten Pan i Pani..." mogą zaśpiewać w duecie? - Pectus feat. Ania Wyszkoni

Mogą:)) Premiera płyty PECTUS "Kobiety" 6 listopada 2015

 

więcej >>

Czy czas nas nauczy pogody... ducha? - Pectus feat. Grażyna Łobaszewska

PECTUS "Kobiety" premiera płyty 6 listopada 2015.

 

więcej >>

Liryczny wokal Urszuli na płycie Pectus

Swój liryczny, pełen nostalgii głos nagrała URSZULA. "Za kogo Ty się masz", to utwór o niezwykłej, wewnętrznej sile, jaką mają kobiety. Zresztą nie będziemy opowiadać, wkrótce sami posłuchacie. 6 listopada 2015 premiera płyty PECTUS "Kobiety"

 

więcej >>

Tym razem "Świat się nie pomylił"

połączył nas artystycznie. Wspólnie z Patrycją Markowską zaśpiewamy piosenkę "Między słowami". To już czwarty duet z płyty "KOBIETY"

 

więcej >>

Irena Santor

Kolejną fantastyczną KOBIETĄ na nowej płycie zespołu Pectus jest Irena Santor

 

więcej >>

news
Urszula Dudziak gościem na płycie PECTUS

10.08.2015
"Nowy Jork, jazz i styl", czyli Urszula Dudziak w piosence o sobie samej. Jeden z dziesięciu duetów na płycie PECTUS "KOBIETY". Premiera 13.011.2015 Urszula Dudziak galeria

Letnia trasa Lata z Radiem - a na niej również zespół Pectus!!!

20.06.2015
Letnia trasa Lata z Radiem - a na niej również zespół Pectus!!! Wczoraj w siedzibie Polskiego Radia miała miejsce konferencja prasowa przedstawiająca gwiazdy letniej trasy "Lato z Radiem". Tradycją stał się ciąg koncertów plenerowych, na których zbierają się największe sławy muzyczne. W tym roku trasa, rozpocznie się 27 czerwca koncertem w Uniejowie, a gwiazdą wieczoru będzie zespół Pectus. W programie koncertu pojawią się również utwory z nowej płyty pt. “Kobiety”.

Pectus jedną z najbardziej błyszczących gwiazd na trasie Radia Zet i Dwójki.

17.06.2015
Wczoraj w gmachu Telewizji Polskiej odbyła się oficjalna konferencja prasowa przedstawiająca gwiazdy tegorocznej letniej trasy koncertowej. Zespołu Pectus nie mogło zabraknąć. Najstarszy z braci i wokalista zespołu zabrał głos, pytany przez prowadzących, co do emocji jakie towarzyszą takiemu przedsięwzięciu. Zdradził rownież trochę informacji dotyczącej kulis koncertów plenerowych. Jak sie okazuje, bracia Szczepanik zawsze wraz z publicznością bawią się znakomicie, a po zejściu ze sceny i w swoim towarzystwie nigdy się nie nudzą. Trzeba dodać, że wszystkie dotychczasowe koncerty, gdzie występował PECTUS kończyły się specjalnym wyróżnieniem telewidzów Dwójki (Toruń 2013, Kołobrzeg 2014, Uniejów 2014). Podczas tegorocznej trasy PECTUS spotka się z fanami 5 lipca podczas koncertu w Słubicach. Zajrzyj do naszej galerii

"Czy ten Pan i Pani..." mogą zaśpiewać w duecie? - Pectus feat. Ania Wyszkoni

12.06.2015
Wielki szacunek za podejście do swojej muzycznej kariery oraz do życia prywatnego należy się Ani Wyszkoni. Wokalistka świadoma, ambitna i niezwykle urocza przyjęła nasze zaproszenie i zaśpiewa piosenkę, która właściwie mogłaby być o niej samej. Jak połączyć karierę, bycie dobrą matką i jednocześnie być ciągle atrakcyjną dla swojego partnera? Te pytania zadaje sobie niejedna kobieta. Czy to możliwe, opowiemy razem z Anią w nastrojowej piosence "Na parapetach".

"Czas nas uczy pogody" - Pectus feat. Grażyna Łobaszewska

12.06.2015
Do studia nagrań dobrą pogodę przyniosła legenda Grażyna Łobaszewska. "Panią Grażynę poznałem dokładnie 10 lat temu na rzeszowskich warsztatach wokalnych. Teraz wiem, że trafne wskazówki tej wybitnej wokalistki nie poszły na marne, a dziś mogłem skomponować i zaśpiewać piosenkę z mistrzem. Utwór mówi o przemocy fizycznej i psychicznej wobec kobiet. To temat trudny, głęboki i wymagający sporej refleksji. Wojna między dwojgiem ludzi, która z reguły dla kobiety okazuje się przegrana i bardzo często przez nią samą przemilczana. Wraz z Grażyną Łobaszewską opowiadamy o tym w utworze "Pozór, albo nic"- relacjonuje Tomasz Szczepanik. Premiera płyty 6 listopada 2015.

1 2 3 4
...
31 > >>
kalendarz wydarzeńOficjalna strona zespołu PECTUS