PECTUS TOUR 2014

Niezwykłe pianino całe w kryształkach, to część niespodzianek przygotowanych podczas PECTUS TOUR 2014.

 

więcej >>

Publiczność jest najważniejsza!!!

Dziękujemy, że możemy sobie zrobić z Wami zdjęcie. Zapraszamy do galerii, gdzie możecie się odnaleźć na fotografii grupowej. Tutaj widać fanki z Ukrainy:)

 

więcej >>

LATO ZET I DWÓJKI Kołobrzeg 2014

28 i 29 czerwca gościliśmy w Kołobrzegu. Letnia scena Radia ZET i Dwójki z udziałem plejady polskich gwiazd.

 

więcej >>

"Nie lękajcie się iść pod prąd"

Galeria zdjęć z koncertu upamiętniającego Jana Pawła II - 25.04.2014 Plac Piłsudskiego w Warszawie

 

więcej >>

Kolejna ZŁOTA PŁYTA trafia do zespołu PECTUS

Tomasz Szczepanik odebrał Złotą Płytę za kompozycje i aranżacje do płyty "Muzyka z serca" wydanej wraz Kalendarzem Dżentelmeni 2014. Na zdjęciu są również Maciej Jadowski (teksty) oraz Daniel Maczura (współproducent muzyczny)

 

więcej >>

TOMASZ SZCZEPANIK TWÓRCĄ MUZYKI DO "KALENDARZA DŻENTELMENI 2014"

W grudniu 2013 roku ukazała się kolejna edycja niezwykłego "Kalendarza Dżentelmeni" 2014. Muzykę na płytę dołączoną do Kalendarza napisał Tomasz Szczepanik

 

więcej >>

PECTUS "Siła Braci" uzyskała status Złotej Płyty!!!

Bracia Szczepanik odebrali Złotą Płytę za sprzedaż "Siły Braci"

 

news
PECTUS gościem Marii Szbłowskiej i Krzysztofa Szewczyka w LATOTECE

09.08.2014
10 sierpnia o godz. 11.00 w telewizyjnej Jedynce wystąpiliśmy w "Latotece" programie Marii Szabłowskiej i Krzysztofa Szewczyka.

Uwaga! Zmiana terminu dzisiejszego koncertu w Koszycach!

12.07.2014
Ze względu na trudne warunki pogodowe dzisiejszy koncert w Koszycach koło Tarnowa zostaje przeniesiony na 31 sierpnia 2014. Dokładne godziny koncertu podamy wkrótce.

Otwarcie trasy Lata ZET i Dwójki zakończone wygraną PECTUS!

04.07.2014
Jak już pewnie wiecie, publiczność w Kołobrzegu, słuchacze Radia ZET oraz widzowie Dwójki wybrali "Barcelonę" jako swoją ulubioną piosenkę podczas koncertu otwarcia trasy Lata ZET i Dwójki. Bardzo dziękujemy za wszystkie oddane głosy. Na trasie zobaczymy się ponownie podczas jej zakończenia w Uniejowie 24 sierpnia 2014. Do tego czasu można nasz zobaczyć w kilkudziesięciu innych miastach.

PECTUS zagra w Kołobrzegu na otwarciu trasy Lata ZET i Dwójki

27.06.2014
28 i 29 czerwca zagramy w Kołobrzegu. W sobotę można zobaczyć #Pectus z pełnym koncertem na letniej scenie Radia Zet i Dwójki, przed nami zagra Lemon oraz Hamak. http://www.radiozet.pl/Polecamy/Lato-ZET-i-dwojki

PECTUS TOUR 2014 w pełni!!!

20.06.2014
Długi weekend w pełni! Moglibyśmy powiedzieć, że spędzamy go w pracy, ale mamy to szczęście, że nasz zawód to spełnienie marzeń i realizacja pasji! Zatem - z radością zapraszamy na 3 dni pełne muzyki. 20.06, piątek - Plac Krakowski w Gliwicach wypełni się w piątek dźwiękami za sprawą obchodów Nocy Świętojańskiej. Z tej okazji gramy my i Hey, a pomiędzy nami zaprezentują się tancerze ognia z grupy Salamandra. Początek imprezy o godz. 20. 21.06, sobota - Dni Ożarowa, sztandarowa impreza gminy i tamtejszej cementowni, zapowiadają się wyjątkowo atrakcyjnie. Tegoroczne święto będzie trwać trzy dni, od 20 do 22 czerwca i będzie doskonałą okazją do zintegrowania mieszkańców, miłośników regionalizmu, kultury, amatorów sportu, gier oraz konkursów. Wydarzenie uświetnią koncerty zespołów Pectus i Big Cyc. Gościem piątkowych uroczystości będzie Kazimierz Kotowski, członek Zarządu Województwa. 22.06, niedziela - Burmistrz Barlinka oraz Barlinecki Ośrodek Kultury zapraszają na Dni Barlinka 2014 - Świętojanki z Królową Puszczy Barlineckiej. W tym roku mamy dla Państwa aż trzy dni znakomitej zabawy, podczas których nie zabraknie atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Dodatkowo zaprezentują się grupy z Polski oraz miast partnerskich. Gramy dla Was o 20.00 Galeria koncertowa

1 2 3 4
...
51 > >>
kalendarz wydarzeńSklep

PECTUS

Cena: 34,99 zł

Oficjalna strona zespołu PECTUS