news
PECTUS w konkursie na mundialowy przebój

25.05.2018
Pectus weźmie w udział w konkursie na piosenkę na Mundial 2018, podczas festiwalu w Opolu. Mamy nadzieję, że skomponowany przez nas kawałek będzie zagrzewał polską reprezentację do walki przynajmniej o wyjście z grupy. Naszym rodzima kadra jest zgrana i składa się z dobrych zawodników, sukces jest więc możliwy.

PECTUS u Kuby Wojewódzkiego

07.05.2018
1 maja to dzień wyjątkowy - bo to dzień urodzin Marka i Mateusza. W tym roku dodatkowych emocji urodzinom braci dodała emisja programu Kuby Wojewódzkiego. Zespół był bowiem gościem tego popularnego programu stacji TVN. Było wesoło.

NASZE HOBBY: piłka nożna

20.04.2018
Większość mężczyzn fascynuje piłka nożna. Ale niewielu ma własną drużyną piłkarską. A oni mają. PECTUS Team co najmniej raz w tygodniu spotyka się na okolicznym boisku, by grać w piłkę. Grają też w drużynie Reprezentacji Artystów Polskich.

NASZE HOBBY: skialpinizm

20.04.2018
Koniec zimy nie dla każdego jest dobrą wiadomością. Brak śniegu oznacza dla Braci Szczepaników, że przez kolejne miesiące muszą czekać na to, co lubią robić najbardziej. Mowa o skituringu. Przemierzanie tras górskich przy użyciu specjalistycznego sprzętu i to w trudnych warunkach zimowych, wymaga naprawdę dobrej kondycji, wysokich umiejętności narciarskich i dobrej orientacji w terenie. A oni to wszystko mają...

O płycie i życiu

17.04.2018
Muzykę można tworzyć, można ją wykonywać, ale można o niej także pięknie mówić. 13 kwietnia w warszawskim EMPIK JUNIOR odbyło się spotkanie autorskie z Zespołem PECTUS

<< < 1 2 3 4 5
...
50 > >>
Sklep

Kubek porcelanowy PECTUS

Cena: 45,00 zł

PECTUS - Siła braci

Cena: 35,00 zł

Pectus "Kobiety"

Cena: 35,00 złPłyta Pectus "Kobiety" w digitaluOficjalna strona zespołu PECTUS