Mistrzostwa Świata ART - Football w Rosji

PECTUS uczestniczył w Mistrzostwach Świata Artystów ART-Football w Moskwie

 

więcej >>

PECTUS Ambasadorem AUTO CENTRUM LIS

Zespół PECTUS został Ambasadorem marki AUTO CENTRUM LIS z Kalisza. Współpracę partnerską uroczyście zainaugurowano podczas koncertu w Kaliszu 13 maja.

 

więcej >>

Wręczenie Złotej Płyty firmie BIG STAR

Firma BIG STAR otrzymała od Zespołu złotą płytę za krążek "Kobiety"

 

więcej >>

Tomek Szczepanik dla Ani Wyszkoni

Tomek Szczepanik zaśpiewał razem z Anią Wyszkoni utwór "W całość ułożysz mnie". Okazją był piękny jubileusz Artystki, który wyemitowała TVP2.

 

więcej >>

TELEDYSK PECTUS "ILUZJA"

PIOSENKA "ILUZJA" PREMIERA TELEDYSKU STYCZEŃ 2017

 

więcej >>

Akustyczny strzał w dziesiątkę

Wyjątkowa, wręcz rodzinna atmosfera, niesamowity kontakt z publicznością i największe przeboje zespołu w zupełnie nowych, gitarowych aranżacjach - to największe atuty niezwykle popularnych koncertów akustycznych zespołu PECTUS.

 

więcej >>

PECTUS strzela gole

Trzy zwycięstwa odnotowała drużyna PECTUS w turnieju Warsaw Cup, który odbył się w niedzielę, 9 kwietnia na PGE Narodowym. Na boisku rywalizowali ze sobą najlepsi z najlepszymi.

 

więcej >>

Sesja zdjęciowa w rodzinnej chacie w Bogoniowicach

Sesja zdjęciowa zrealizowana w urzekającej chacie w Bogoniowicach i w jej otoczeniu. Tam właśnie dorastali bracia Szczepanikowie.

 

więcej >>

Koncerty PECTUS, to multimedialne show

Poziom technologiczny koncertów Pectus opisuje branżowa prasa.

 

więcej >>

news
Tomek Szczepanik dla Ani Wyszkoni

Tomk Szczepanik wspólnie z innymi znakomitymi artystami wziął udział w jubileuszu Ani Wyszkoni. Lider Zespołu PECTUS zaśpiewał z Anią utwór "W całość ułożysz mnie". Jubileusz wokalistki wyemitowała TVP2.

Ania Wyszkoni zaprosiła do udziału w swoim jubileuszu wyjątkowych gości, przyjaciół i dobrych znajomych ze sceny i nie tylko. Zaśpiewała między innymi z Michałem Bajorem (ten duet to spełnienie jednego z jej największych artystycznych marzeń); z Janem Borysewiczem, który wybitnie okrasił na gitarze piosenkę "Nie chcę cię obchodzić", którą zresztą specjalnie dla Ani skomponował.

"Z Tomkiem Szczepanikiem z Pectusa, który dwa lata temu zaprosił mnie do zaśpiewania wspólnie pięknej kompozycji "Na parapetach" na ich płycie Kobiety zaśpiewaliśmy razem "W całość ułożysz mnie" - mówi Artystka.

Jej piosenki zaśpiewali w czasie programu "Co jest grane?": Natalia Szroeder i bracia Golcowie. Marcin Wyrostek brawurowo zagrał Tango Maanamu, które Ania zatańczyła z Jankiem Klimentem.

"Jak do tego dołożymy wspomnienia Marka Sierockiego z moich początków na scenie oraz moich pierwszych, niezapomnianych nauczycielek ze szkoły, to wyjdzie prawdziwe emocjonalno-artystyczne tsunami, które telewidzowie przyżyli razem ze mną" - mówi Ania.

 

Sklep

PECTUS - Stos Praw

Cena: 24,99 zł
Promocja: 20,99 zł

Kubek porcelanowy PECTUS

Cena: 44,90 zł
Promocja: 39,99 zł

PECTUS - Siła braci

Cena: 34,99 zł

Pectus "Kobiety"

Cena: 39,99 zł
Promocja: 34,99 złPłyta Pectus "Kobiety" w digitaluOficjalna strona zespołu PECTUS