news
Tomek Szczepanik dla Ani Wyszkoni

Tomk Szczepanik wspólnie z innymi znakomitymi artystami wziął udział w jubileuszu Ani Wyszkoni. Lider Zespołu PECTUS zaśpiewał z Anią utwór "W całość ułożysz mnie". Jubileusz wokalistki wyemitowała TVP2.

Ania Wyszkoni zaprosiła do udziału w swoim jubileuszu wyjątkowych gości, przyjaciół i dobrych znajomych ze sceny i nie tylko. Zaśpiewała między innymi z Michałem Bajorem (ten duet to spełnienie jednego z jej największych artystycznych marzeń); z Janem Borysewiczem, który wybitnie okrasił na gitarze piosenkę "Nie chcę cię obchodzić", którą zresztą specjalnie dla Ani skomponował.

"Z Tomkiem Szczepanikiem z Pectusa, który dwa lata temu zaprosił mnie do zaśpiewania wspólnie pięknej kompozycji "Na parapetach" na ich płycie Kobiety zaśpiewaliśmy razem "W całość ułożysz mnie" - mówi Artystka.

Jej piosenki zaśpiewali w czasie programu "Co jest grane?": Natalia Szroeder i bracia Golcowie. Marcin Wyrostek brawurowo zagrał Tango Maanamu, które Ania zatańczyła z Jankiem Klimentem.

"Jak do tego dołożymy wspomnienia Marka Sierockiego z moich początków na scenie oraz moich pierwszych, niezapomnianych nauczycielek ze szkoły, to wyjdzie prawdziwe emocjonalno-artystyczne tsunami, które telewidzowie przyżyli razem ze mną" - mówi Ania.

 

Sklep

Kubek porcelanowy PECTUS

Cena: 45,00 zł

PECTUS - Siła braci

Cena: 35,00 zł

Pectus "Kobiety"

Cena: 35,00 złPłyta Pectus "Kobiety" w digitaluOficjalna strona zespołu PECTUS