news
Pracowita zima - trasa koncertowa ruszyła

 Niezwykle pracowicie zapowiadają się najbliższe miesiące. Już ruszyła świąteczno-noworoczna trasa koncertowa, a wraz z nią wiele wydarzeń promujących płytę "Kolędy przy kominie"

Utwory z tego niezwykłego krążka usłyszała na CD cała Polska, a lada moment fani Zespołu będą mogli wysłuchać ich na żywo. Koncerty zimowej trasy zaplanowano w niemal w każdej części kraju. PECTUS jest także częstym gościem w mediach lokalnych i ogólnopolskich.

- Zostaliśmy zaproszeni np. do Radia Zet czy do RMF FM, aby opowiedzieć o nowej płycie. Przepytywał nas także Marek Sierocki w TVP Polonia. Wszędzie mieliśmy okazję kolędować i zaprezentować nasz nowy, swiąteczny krążek - mówi Tomasz Szczepanik, lider Zespołu.

Już w Mikołajki PECTUS spotkał się z fanami w EMPIKu Junior w Warszawie. Tam również zabrzmiały kolędy i pastorałki w wykonaniu braci Szczepaników. A od tego momentu niemal w każdy weekend w innej części kraju.

Na 7 stycznia zaplanowany jest duży koncert promujący płytę. Na warszawskim Torwarze wystąpi PECTUS wraz z Kapelą "Pogórzanie" i z Szymonem Chyc - Magdzinem, których zaproszono do współtworzenia płyty kolędowej.

- To będzie dla nas wyjątkowy, pracowity czas. Cieszymy się z tego powodu, bo każdy koncert jest okazją do zaprezentowania płyty, która jest dla nas podróżą w czasie. Niesiemy razem z nią swoją historię, jest w niej opowieść o nas, o naszym starym domu. Dlatego właśnie ta płyta i ta trasa koncertowa ma dla nas szczególne znaczenie - mówi Mateusz Szczepanik.

Kalendarz koncertowy Zespołu PECTUS cały czas się zapełnia. Do koncertów, które już są zaplanowane, niemal każdego tygodnia dochodzą kolejne - akustyczne i plenerowe.

- Dziękujemy za to, że jesteście z nami - mówią członkowie Zespołu.

Sklep

Kubek porcelanowy PECTUS

Cena: 45,00 zł

PECTUS - Siła braci

Cena: 35,00 zł

Pectus "Kobiety"

Cena: 35,00 złPłyta Pectus "Kobiety" w digitaluOficjalna strona zespołu PECTUS