Mistrzostwa Świata ART - Football w Rosji

PECTUS uczestniczył w Mistrzostwach Świata Artystów ART-Football w Moskwie

 

więcej >>

PECTUS Ambasadorem AUTO CENTRUM LIS

Zespół PECTUS został Ambasadorem marki AUTO CENTRUM LIS z Kalisza. Współpracę partnerską uroczyście zainaugurowano podczas koncertu w Kaliszu 13 maja.

 

więcej >>

Wręczenie Złotej Płyty firmie BIG STAR

Firma BIG STAR otrzymała od Zespołu złotą płytę za krążek "Kobiety"

 

więcej >>

Tomek Szczepanik dla Ani Wyszkoni

Tomek Szczepanik zaśpiewał razem z Anią Wyszkoni utwór "W całość ułożysz mnie". Okazją był piękny jubileusz Artystki, który wyemitowała TVP2.

 

więcej >>

TELEDYSK PECTUS "ILUZJA"

PIOSENKA "ILUZJA" PREMIERA TELEDYSKU STYCZEŃ 2017

 

więcej >>

Akustyczny strzał w dziesiątkę

Wyjątkowa, wręcz rodzinna atmosfera, niesamowity kontakt z publicznością i największe przeboje zespołu w zupełnie nowych, gitarowych aranżacjach - to największe atuty niezwykle popularnych koncertów akustycznych zespołu PECTUS.

 

więcej >>

PECTUS strzela gole

Trzy zwycięstwa odnotowała drużyna PECTUS w turnieju Warsaw Cup, który odbył się w niedzielę, 9 kwietnia na PGE Narodowym. Na boisku rywalizowali ze sobą najlepsi z najlepszymi.

 

więcej >>

Sesja zdjęciowa w rodzinnej chacie w Bogoniowicach

Sesja zdjęciowa zrealizowana w urzekającej chacie w Bogoniowicach i w jej otoczeniu. Tam właśnie dorastali bracia Szczepanikowie.

 

więcej >>

Koncerty PECTUS, to multimedialne show

Poziom technologiczny koncertów Pectus opisuje branżowa prasa.

 

więcej >>

news
Pracowita zima - trasa koncertowa ruszyła

 Niezwykle pracowicie zapowiadają się najbliższe miesiące. Już ruszyła świąteczno-noworoczna trasa koncertowa, a wraz z nią wiele wydarzeń promujących płytę "Kolędy przy kominie"

Utwory z tego niezwykłego krążka usłyszała na CD cała Polska, a lada moment fani Zespołu będą mogli wysłuchać ich na żywo. Koncerty zimowej trasy zaplanowano w niemal w każdej części kraju. PECTUS jest także częstym gościem w mediach lokalnych i ogólnopolskich.

- Zostaliśmy zaproszeni np. do Radia Zet czy do RMF FM, aby opowiedzieć o nowej płycie. Przepytywał nas także Marek Sierocki w TVP Polonia. Wszędzie mieliśmy okazję kolędować i zaprezentować nasz nowy, swiąteczny krążek - mówi Tomasz Szczepanik, lider Zespołu.

Już w Mikołajki PECTUS spotkał się z fanami w EMPIKu Junior w Warszawie. Tam również zabrzmiały kolędy i pastorałki w wykonaniu braci Szczepaników. A od tego momentu niemal w każdy weekend w innej części kraju.

Na 7 stycznia zaplanowany jest duży koncert promujący płytę. Na warszawskim Torwarze wystąpi PECTUS wraz z Kapelą "Pogórzanie" i z Szymonem Chyc - Magdzinem, których zaproszono do współtworzenia płyty kolędowej.

- To będzie dla nas wyjątkowy, pracowity czas. Cieszymy się z tego powodu, bo każdy koncert jest okazją do zaprezentowania płyty, która jest dla nas podróżą w czasie. Niesiemy razem z nią swoją historię, jest w niej opowieść o nas, o naszym starym domu. Dlatego właśnie ta płyta i ta trasa koncertowa ma dla nas szczególne znaczenie - mówi Mateusz Szczepanik.

Kalendarz koncertowy Zespołu PECTUS cały czas się zapełnia. Do koncertów, które już są zaplanowane, niemal każdego tygodnia dochodzą kolejne - akustyczne i plenerowe.

- Dziękujemy za to, że jesteście z nami - mówią członkowie Zespołu.

Sklep

PECTUS - Stos Praw

Cena: 24,99 zł
Promocja: 20,99 zł

Kubek porcelanowy PECTUS

Cena: 44,90 zł
Promocja: 39,99 zł

PECTUS - Siła braci

Cena: 34,99 zł

Pectus "Kobiety"

Cena: 39,99 zł
Promocja: 34,99 złPłyta Pectus "Kobiety" w digitaluOficjalna strona zespołu PECTUS