news
PECTUS ambasadorem AUTO CENTRUM LIS

Zespół PECTUS został Ambasadorem marki AUTO CENTRUM LIS z Kalisza. Współpracę partnerską uroczyście zainaugurowano podczas koncertu w Kaliszu 13 maja.

PECTUS ma wyjątkowe szczęście do współpracy z kaliskimi firmami. BIG STAR był sponsorem płyty „Kobiety”, natomiast kolejną firmą, która została partnerem zespołu jest AUTO CENTRUM LIS - również z Kalisza.

13 maja podpisano umowę intencyjną w sprawie współpracy i promocji. PECTUS oficjalnie został ambasadorem marki AUTO CENTRUM LIS, a to oznacza m.in. że członkowie Zespołu PECTUS będą jeździć samochodami z kaliskiej firmy.

W czasie koncertu nastąpiło symboliczne przekazanie kluczyków do aut marki mitsubishi outlander z limitowanej edycji, sygnowanymi logo sponsora, a także autografami kierowców z PECTUSa.

- Możemy Państwa zapewnić, że odtąd Zespół PECTUS będzie znacznie częściej gościł w Kaliszu i to nie tylko w czasie serwisu samochodów. W ramach naszej współpracy planujemy wiele ciekawych akcji właśnie na naszym terenie. Mamy nadzieję, że współpraca będzie układać się wzorowo i że takich ambasadorów firma AUTO CENTRUM LIS będzie miała przez bardzo długi czas - mówiła Malwina Lis z firmy AUTO CENTRUM LIS.

Partnerzy aktualnie ustalają terminarz wspólnych promocyjnych działań. Jedno jest pewne - w ramach współpracy będzie się działo wiele i często.

Sklep

Pectus "Kobiety"

Cena: 35,00 złPłyta Pectus "Kobiety" w digitaluOficjalna strona zespołu PECTUS