Mistrzostwa Świata ART - Football w Rosji

PECTUS uczestniczył w Mistrzostwach Świata Artystów ART-Football w Moskwie

 

więcej >>

PECTUS Ambasadorem AUTO CENTRUM LIS

Zespół PECTUS został Ambasadorem marki AUTO CENTRUM LIS z Kalisza. Współpracę partnerską uroczyście zainaugurowano podczas koncertu w Kaliszu 13 maja.

 

więcej >>

Wręczenie Złotej Płyty firmie BIG STAR

Firma BIG STAR otrzymała od Zespołu złotą płytę za krążek "Kobiety"

 

więcej >>

Tomek Szczepanik dla Ani Wyszkoni

Tomek Szczepanik zaśpiewał razem z Anią Wyszkoni utwór "W całość ułożysz mnie". Okazją był piękny jubileusz Artystki, który wyemitowała TVP2.

 

więcej >>

TELEDYSK PECTUS "ILUZJA"

PIOSENKA "ILUZJA" PREMIERA TELEDYSKU STYCZEŃ 2017

 

więcej >>

Akustyczny strzał w dziesiątkę

Wyjątkowa, wręcz rodzinna atmosfera, niesamowity kontakt z publicznością i największe przeboje zespołu w zupełnie nowych, gitarowych aranżacjach - to największe atuty niezwykle popularnych koncertów akustycznych zespołu PECTUS.

 

więcej >>

PECTUS strzela gole

Trzy zwycięstwa odnotowała drużyna PECTUS w turnieju Warsaw Cup, który odbył się w niedzielę, 9 kwietnia na PGE Narodowym. Na boisku rywalizowali ze sobą najlepsi z najlepszymi.

 

więcej >>

Sesja zdjęciowa w rodzinnej chacie w Bogoniowicach

Sesja zdjęciowa zrealizowana w urzekającej chacie w Bogoniowicach i w jej otoczeniu. Tam właśnie dorastali bracia Szczepanikowie.

 

więcej >>

Koncerty PECTUS, to multimedialne show

Poziom technologiczny koncertów Pectus opisuje branżowa prasa.

 

więcej >>

news
PECTUS ambasadorem AUTO CENTRUM LIS

Zespół PECTUS został Ambasadorem marki AUTO CENTRUM LIS z Kalisza. Współpracę partnerską uroczyście zainaugurowano podczas koncertu w Kaliszu 13 maja.

PECTUS ma wyjątkowe szczęście do współpracy z kaliskimi firmami. BIG STAR był sponsorem płyty „Kobiety”, natomiast kolejną firmą, która została partnerem zespołu jest AUTO CENTRUM LIS - również z Kalisza.

13 maja podpisano umowę intencyjną w sprawie współpracy i promocji. PECTUS oficjalnie został ambasadorem marki AUTO CENTRUM LIS, a to oznacza m.in. że członkowie Zespołu PECTUS będą jeździć samochodami z kaliskiej firmy.

W czasie koncertu nastąpiło symboliczne przekazanie kluczyków do aut marki mitsubishi outlander z limitowanej edycji, sygnowanymi logo sponsora, a także autografami kierowców z PECTUSa.

- Możemy Państwa zapewnić, że odtąd Zespół PECTUS będzie znacznie częściej gościł w Kaliszu i to nie tylko w czasie serwisu samochodów. W ramach naszej współpracy planujemy wiele ciekawych akcji właśnie na naszym terenie. Mamy nadzieję, że współpraca będzie układać się wzorowo i że takich ambasadorów firma AUTO CENTRUM LIS będzie miała przez bardzo długi czas - mówiła Malwina Lis z firmy AUTO CENTRUM LIS.

Partnerzy aktualnie ustalają terminarz wspólnych promocyjnych działań. Jedno jest pewne - w ramach współpracy będzie się działo wiele i często.

Sklep

PECTUS - Stos Praw

Cena: 24,99 zł
Promocja: 20,99 zł

Kubek porcelanowy PECTUS

Cena: 44,90 zł
Promocja: 39,99 zł

PECTUS - Siła braci

Cena: 34,99 zł

Pectus "Kobiety"

Cena: 39,99 zł
Promocja: 34,99 złPłyta Pectus "Kobiety" w digitaluOficjalna strona zespołu PECTUS