Mistrzostwa Świata ART - Football w Rosji

PECTUS uczestniczył w Mistrzostwach Świata Artystów ART-Football w Moskwie

 

więcej >>

PECTUS Ambasadorem AUTO CENTRUM LIS

Zespół PECTUS został Ambasadorem marki AUTO CENTRUM LIS z Kalisza. Współpracę partnerską uroczyście zainaugurowano podczas koncertu w Kaliszu 13 maja.

 

więcej >>

Wręczenie Złotej Płyty firmie BIG STAR

Firma BIG STAR otrzymała od Zespołu złotą płytę za krążek "Kobiety"

 

więcej >>

Tomek Szczepanik dla Ani Wyszkoni

Tomek Szczepanik zaśpiewał razem z Anią Wyszkoni utwór "W całość ułożysz mnie". Okazją był piękny jubileusz Artystki, który wyemitowała TVP2.

 

więcej >>

TELEDYSK PECTUS "ILUZJA"

PIOSENKA "ILUZJA" PREMIERA TELEDYSKU STYCZEŃ 2017

 

więcej >>

Akustyczny strzał w dziesiątkę

Wyjątkowa, wręcz rodzinna atmosfera, niesamowity kontakt z publicznością i największe przeboje zespołu w zupełnie nowych, gitarowych aranżacjach - to największe atuty niezwykle popularnych koncertów akustycznych zespołu PECTUS.

 

więcej >>

PECTUS strzela gole

Trzy zwycięstwa odnotowała drużyna PECTUS w turnieju Warsaw Cup, który odbył się w niedzielę, 9 kwietnia na PGE Narodowym. Na boisku rywalizowali ze sobą najlepsi z najlepszymi.

 

więcej >>

Sesja zdjęciowa w rodzinnej chacie w Bogoniowicach

Sesja zdjęciowa zrealizowana w urzekającej chacie w Bogoniowicach i w jej otoczeniu. Tam właśnie dorastali bracia Szczepanikowie.

 

więcej >>

Koncerty PECTUS, to multimedialne show

Poziom technologiczny koncertów Pectus opisuje branżowa prasa.

 

więcej >>

news
Wręczenie złotej płyty dla firmy Big Star

Sala wypełniona po brzegi, doskonała zabawa, a później owacje na stojąco - tak wyglądał sobotni koncert Zespołu PECTUS w Kaliszu. Koncert był też okazją do wręczenia Złotej Płyty firmie BIG STAR, która była sponsorem płyty "Kobiety". 

Koncert w auli UAM zainaugurował pierwszą w historii zespołu PECTUS akustyczną trasę koncertową. W jej ramach muzycy zajrzą niemal w każdy zakątek kraju, zagrają kilkadziesiąt koncertów - wszystkie będą akustyczne.

- Latem gramy koncerty plenerowe. To duże multimedialne widowiska dla wielotysięcznej widowni. Jesień zadedykowaliśmy już mniejszym akustycznym koncertom - takie zagramy w 300-400-osobowych salach. Rewelacyjna energia podczas koncertu w Kaliszu utwierdza nas w przekonaniu, że to bardzo dobry krok. Świętujemy dziesięciolecie debiutu w Opolu, a to doskonała okazja, by wyruszyć w Polskę i przypomnieć nasze największe przeboje. Współprodukcji trasy, podobnie jak koncertu w Kaliszu, podjęły się dwie kaliskie agencje: JAŚKO Factory i MOOSE Productions. Po sukcesie koncertu w Kaliszu nie mamy żadnych wątpliwości, że to strzał w dziesiątkę - mówi Tomasz Szczepanik, lider Zespołu PECTUS.

Sobotni koncert w Kaliszu był wyjątkowy również dla kaliskich firm. Przedstawiciele firmy BIG STAR odebrali z rąk zespołu złotą płytę za krążek „Kobiety”.

To płyta wyjątkowa, bo dedykowana kobietom właśnie. Razem z Zespołem PECTUS śpiewa na niej 10 wokalistek: Kayah, Maryla Rodowicz, Patrycja Markowska, Ania Wyszkoni, Urszula, Basia Trzetrzelewska, Urszula Dudziak, Monika Kuszyńska, Irena Santor i Grażyna Łobaszewska. Firma BIG STAR była sponsorem tejże płyty.

- Decyzja o wsparciu Zespołu PECTUS była bardzo dobrą decyzją i choć nasza współpraca już się skończyła, to nie wykluczamy, że w przyszłości uda nam się razem zrealizować niejeden wspólny projekt. Bardzo lubimy talent, muzykalność i energię Braci Szczepaników. Jest nam niezmiernie miło, że dzisiaj możemy uczestniczyć w tak wspaniałym wydarzeniu i to tutaj u nas, w Kaliszu - mówiła w czasie koncertu Dagmara Kucharska, dyrektor handlowa firmy BIG STAR.

Wręczenie złotej płyty i niesamowita energia podczas koncertu sprawiła, że muzycy z Zespołu PECTUS zagrali znacznie dłuższy koncert niż planowali. Całość okrasili anegdotami i opowieściami z życia prywatnego, momentami do łez rozbawiając zgromadzoną publikę.

Sklep

PECTUS - Stos Praw

Cena: 24,99 zł
Promocja: 20,99 zł

Kubek porcelanowy PECTUS

Cena: 44,90 zł
Promocja: 39,99 zł

PECTUS - Siła braci

Cena: 34,99 zł

Pectus "Kobiety"

Cena: 39,99 zł
Promocja: 34,99 złPłyta Pectus "Kobiety" w digitaluOficjalna strona zespołu PECTUS