news
Wręczenie złotej płyty dla firmy Big Star

Sala wypełniona po brzegi, doskonała zabawa, a później owacje na stojąco - tak wyglądał sobotni koncert Zespołu PECTUS w Kaliszu. Koncert był też okazją do wręczenia Złotej Płyty firmie BIG STAR, która była sponsorem płyty "Kobiety". 

Koncert w auli UAM zainaugurował pierwszą w historii zespołu PECTUS akustyczną trasę koncertową. W jej ramach muzycy zajrzą niemal w każdy zakątek kraju, zagrają kilkadziesiąt koncertów - wszystkie będą akustyczne.

- Latem gramy koncerty plenerowe. To duże multimedialne widowiska dla wielotysięcznej widowni. Jesień zadedykowaliśmy już mniejszym akustycznym koncertom - takie zagramy w 300-400-osobowych salach. Rewelacyjna energia podczas koncertu w Kaliszu utwierdza nas w przekonaniu, że to bardzo dobry krok. Świętujemy dziesięciolecie debiutu w Opolu, a to doskonała okazja, by wyruszyć w Polskę i przypomnieć nasze największe przeboje. Współprodukcji trasy, podobnie jak koncertu w Kaliszu, podjęły się dwie kaliskie agencje: JAŚKO Factory i MOOSE Productions. Po sukcesie koncertu w Kaliszu nie mamy żadnych wątpliwości, że to strzał w dziesiątkę - mówi Tomasz Szczepanik, lider Zespołu PECTUS.

Sobotni koncert w Kaliszu był wyjątkowy również dla kaliskich firm. Przedstawiciele firmy BIG STAR odebrali z rąk zespołu złotą płytę za krążek „Kobiety”.

To płyta wyjątkowa, bo dedykowana kobietom właśnie. Razem z Zespołem PECTUS śpiewa na niej 10 wokalistek: Kayah, Maryla Rodowicz, Patrycja Markowska, Ania Wyszkoni, Urszula, Basia Trzetrzelewska, Urszula Dudziak, Monika Kuszyńska, Irena Santor i Grażyna Łobaszewska. Firma BIG STAR była sponsorem tejże płyty.

- Decyzja o wsparciu Zespołu PECTUS była bardzo dobrą decyzją i choć nasza współpraca już się skończyła, to nie wykluczamy, że w przyszłości uda nam się razem zrealizować niejeden wspólny projekt. Bardzo lubimy talent, muzykalność i energię Braci Szczepaników. Jest nam niezmiernie miło, że dzisiaj możemy uczestniczyć w tak wspaniałym wydarzeniu i to tutaj u nas, w Kaliszu - mówiła w czasie koncertu Dagmara Kucharska, dyrektor handlowa firmy BIG STAR.

Wręczenie złotej płyty i niesamowita energia podczas koncertu sprawiła, że muzycy z Zespołu PECTUS zagrali znacznie dłuższy koncert niż planowali. Całość okrasili anegdotami i opowieściami z życia prywatnego, momentami do łez rozbawiając zgromadzoną publikę.

Sklep

Kubek porcelanowy PECTUS

Cena: 45,00 zł

PECTUS - Siła braci

Cena: 35,00 zł

Pectus "Kobiety"

Cena: 35,00 złPłyta Pectus "Kobiety" w digitaluOficjalna strona zespołu PECTUS