PECTUS nagrywa płytę akustyczną

W Studiu S4 Polskiego Radia powstaje pierwsza akustyczna płyta Zespołu

 

więcej >>

PECTUS na festiwalu TOP OF THE TOP

Po dwuletniej przerwie powraca Sopot Festival z marką "Top of the Top". PECTUS zagra na nim 18 sierpnia

 

więcej >>

PECTUS w nowych autach

1 lipca w salonie Auto Centrum Lis w Kaliszu zespół Pectus odebrał 4 samochody Mitsubishi Outlander i ruszył nimi w dalszą zaplanowaną trasę koncertową po Polsce

 

więcej >>

Sentymentalna podróż w towarzystwie Radia Złote Przeboje

Bracia Szczepanikowie oprowadzali Radio Złote Przeboje po rodzinnych Ciężkowicach i okolicach Nowego Sącza

 

więcej >>

Mistrzostwa Świata ART - Football w Rosji

PECTUS uczestniczył w Mistrzostwach Świata Artystów ART-Football w Moskwie

 

więcej >>

PECTUS Ambasadorem AUTO CENTRUM LIS

Zespół PECTUS został Ambasadorem marki AUTO CENTRUM LIS z Kalisza. Współpracę partnerską uroczyście zainaugurowano podczas koncertu w Kaliszu 13 maja.

 

więcej >>

Wręczenie Złotej Płyty firmie BIG STAR

Firma BIG STAR otrzymała od Zespołu złotą płytę za krążek "Kobiety", którego była Sponsorem Głównym.

 

więcej >>

TELEDYSK PECTUS "ILUZJA"

PIOSENKA "ILUZJA" PREMIERA TELEDYSKU STYCZEŃ 2017

 

więcej >>

Akustyczny strzał w dziesiątkę

Wyjątkowa, wręcz rodzinna atmosfera, niesamowity kontakt z publicznością i największe przeboje zespołu w zupełnie nowych, gitarowych aranżacjach - to największe atuty niezwykle popularnych koncertów akustycznych zespołu PECTUS.

 

więcej >>

Koncerty PECTUS, to multimedialne show

Poziom technologiczny koncertów Pectus opisuje branżowa prasa.

 

więcej >>

news
Akustyczny strzał w dziesiątkę

Koncerty akustyczne okazały się strzałem w dziesiątkę - donoszą fani zespołu PECTUS, którzy w ciągu ostatnich miesięcy mieli możliwość uczestniczenia w tego rodzaju wydarzeniach na terenie całego kraju. Nabierająca rozpędu trasa Zespołu to przede wszystkim koncerty akustyczne, w salach mniejszych i większych, w ośrodkach i centrach kultury - zawsze wypełnionych po brzegi.

Wyjątkowa, wręcz rodzinna atmosfera, niesamowity kontakt z publicznością i największe przeboje zespołu w zupełnie nowych, gitarowych aranżacjach - to największe atuty koncertów akustycznych zespołu PECTUS. W akustyczną trasę koncertową Bracia Szczepanikowie wyruszyli z początkiem roku i ten projekt zakończą z uśmiechami na ustach.


- Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci we wszystkich miejscowościach, które nas do siebie zaprosiły. Sale zawsze wypełnione były po brzegi, a publiczność bawiła się znakomicie. To pozwala nam twierdzić, że mamy najlepszych fanów na świecie - mówi Tomasz Szczepanik, lider Zespołu PECTUS.

Zespół po raz kolejny udowodnił, że jest mistrzem nie tylko podczas multimedialnych, plenerowych koncertów, ale również podczas małych, kameralnych, wydarzeń dedykowanych mniejszym i większym ośrodkom kultury.

- Specyfika małego koncertu jest zupełnie inna od koncertu plenerowego. Między zespołem a publiką buduje się innego rodzaju więź. Powstaje pewien rodzaj intymności, relacja jest bliższa. Czujemy to za każdym razem, gdy gramy w ośrodkach kultury. Publiczność, która przychodzi na koncert akustyczny jest bardziej wymagająca, oczekuje innych emocji niż na przykład na koncercie plenerowym, a my tym oczekiwaniom musimy sprostać - mówi gitarzysta, Maciej Szczepanik.

Sprostać, jak widać się udaje, bo z koncertów zadowolona jest nie tylko publika i zespół, ale także organizatorzy wydarzeń kulturalnych. Wypełnienie sali po brzegi jest bowiem w dzisiejszych czasach nie lada wyzwaniem, a w przypadku koncertów Zespołu PECTUS nie sprawia to najmniejszych trudności.

Sklep

PECTUS - Stos Praw

Cena: 24,99 zł
Promocja: 20,99 zł

Kubek porcelanowy PECTUS

Cena: 44,90 zł
Promocja: 39,99 zł

PECTUS - Siła braci

Cena: 34,99 zł

Pectus "Kobiety"

Cena: 39,99 zł
Promocja: 34,99 złPłyta Pectus "Kobiety" w digitaluOficjalna strona zespołu PECTUS